بوی سیب میدهی دختر :)

هفت سال در بلاگفا نوشتم. بقیه اش را اینجا از سر میگیرم

اینستاگرام من : mahi.hashemi

طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب

۱ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۸ ثبت شده است

نشر خوبی

شنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۳۶ ق.ظ

قبلترها در وبلاگ و اینستاگرام برنامه‌ای داشتم به اسم "نشر خوبی". به این شکل که به لطف تمام کسانی که اینجا را می‌خوانند یا مرا در اینستاگرام دنبال می‌کنند، مبلغی را به منظور کمک‌رسانی جمع کردیم؛ یکبار برای خرید لوازم تحریر برای بچه‌های روستایی در سرخس، یکبار برای خرید کتاب برای بچه‌های مدرسه‌ای روستایی در طبس و یکبار هم به نیت بچه‌های شیرخوارگاه علی‌اصغر مشهد.

این بار با جمعیت امام علی (ع) و آیین کوچه‌گردان عاشق همراه هستیم. بدین ترتیب که تا هفت خرداد، شب شهادت حضرت علی، تمامی مبالغ جمع شده را در اختیار جمعیت قرار می‌دهیم تا کیسه‌های مواد غذایی مناسب برای یک ماه خانواده‌های حاشیه شهر مشهد تهیه و در اختیار آنان قرار گیرد. تا هفتم خرداد زمان زیادی نمانده. میدانم...شرایط اقتصادی هم مساعد نیست. میدانم...شاید به خیریه‌های مختلفی کمک می‌کنید. این هم میدانم... خواهش من از شما این است که حتی اگر از پس مبالغ بالا برنمی‌آیید، پنج هزار تومان را دریغ نکنید؛ لطفا و حتما دریغ نکنید.

کمک‌های نقدی خودتون رو میتونین به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۸۱۷۶۷۰۸۸ به نام جمعیت امام علی (ع) واریز کنید. پیشاپیش از لطف و مهربانی شما عزیزان ممنون ^_^

 

  • ماهی